DomyOnline

Domy-Online - webová aplikace pro správu domů a bytů

Oblast použití

Informační systém Domy-OnLine byl vytvořen jako internetová nadstavba nad jedním z nejlépe hodnocených programů pro správu domů Windomy. Domy-OnLine je určen pro komunikaci mezi správcem (např. realitní kanceláře) na jedné straně a majiteli domů a uživateli prostor (byty, kanceláře) na straně druhé.

Správce exportuje základní data ze správcovského software na internetový server a tato data jsou pak přístupná v několika úrovních jak pro správce, tak pro majitele a uživatele. Celý systém umožňuje svým uživatelům spravovat a prohlížet dokumenty, zobrazovat přehledy o pohledávkách a předpisech uživatelů prostor, pasportech, odečtech, počtech osob a podobně. Systém také umožňuje odesílání autorizované žádosti na opravy, nahlašování změn, požadavky na změnu záloh a jiné.

Architektura aplikace

Pro aplikaci Windomy byla vyvinuta aplikace, která slouží k exportu vybraných dat do online systému, a která umožňuje uživateli vybrat a připravit data k exportu a automaticky je odeslat na server Domy-OnLine.

Na serveru pracuje služba, která postupně zpracovává datové dávky jednotlivých správců a zároveň komunikuje s lokální aplikací Windomy. Po zpracování dávky zasílá správcům protokol o kontrole a zpracování dat.

Nad serverovou databází běží webová aplikace Domy-OnLine, které slouží k prezentaci dat jednotlivým autorizovaných uživatelům. Každý uživatel aplikace je zařazen do jedné ze tří rolí, z nichž každá má v rámci aplikace různá oprávnění a možnosti.

Autorem, dodavatelem a integrátorem systému Domy-Online je společnost O.K. Soft, pro kterou dlouhodobě zajišťujeme vývojářské a konzultační práce.

Podrobné informace o Domy-Online naleznete zde.

Použité technologie

Embarcadero® Delphi®, C# ASP.NET. Databázová platforma MS SQL Server.


Domy on-line
logo

© 2012 - 2021, TT Software, s.r.o., ContOS® je registrovaná ochranná známka.